Oddíl Tuláci
zážitky, přátelství, hry, příroda, dobrodružství, zapomenuté legendy

Novinky

před měsícem

Vrátili jsme se z tropické výpravy na Sázavu. Vzhledem k tomu, že byla komorní, tak jsme místo výletu po Posázavské stezce jeli na vodu! A vyplatilo se to :D Na řece nám bylo příjemně, koupali jsme se kdykoli se nám zachtělo a dokonce jsme na lodi i poobědvali ;-)

před měsícem

Už máme na webu termíny schůzek a výprav na příští školní rok! Nezapomeňte si vše poznamenat do svých kalendářů!

před dvěma měsíci

Po koloběžkách jsme udělali výpravu pro starší, která byla vlastně poradou před táborem. Byli jsme na Zlodějce a bavili se o tom, jak to uděláme na táboře s vařením i programem. Objednali jsme si pizzu a přivezli ji se zpožděním ;D

před dvěma měsíci

Na koloběžkách jsme se nenechali deštěm odradit a jezdili za stáj Wemena jako o život. Poprvé se závod konal v Divoké Šárce a stálo to zato! (A ty kroupy padaly jen chviličku… ;-))

před třemi měsíci

Přejeme všem veselé Velikonoce!

před třemi měsíci

Cyklovýprava byla jediná výprava v dubnu, kam až paměť sahá, na které nám sněžilo!!! Ale nás to neodradilo a udělali jsme si dva cyklovýlety po Brdech, viděli Cvokařské muzeum a prostě a jednoduše si to užili!

před čtyřmi měsíci

Připravujeme cyklovýpravu do Brdů. Rezervujte si termín 12. – 14. 4.!

před čtyřmi měsíci

Výprava do Hradčan se moc povedla. V sobotu sice pršelo, ale to nás neodradilo a prozkoumali jsme okolí včetně bývalého vojenského letiště. V neděli nás vzbudilo sluníčko a bylo krásně, tak jsme zahráli několik her venku a sbírali březovou kůru na rozdělávání ohně.

před pěti měsíci

Po jarních prázdninách zase chystáme výpravu, hlašte se! Do Hradčan jedeme 15. – 17. 3.

před šesti měsíci

Na lyžobobo jsme měli absolutně fantastické počasí. Jedno družstvo si skvěle zalyžovalo na vleku a druhé na běžkách došlo na Smědavu a zpátky! Neděle byla ve jménu kopání bunkrů ve sněhu a bobování. Prostě zimní sluníčko a pohoda.

před šesti měsíci

Na Facebook jsme konečně dali fotky z vánoční výpravy!

před šesti měsíci

Chystáme se na lyžařskou výpravu 18. – 20. 1. 2019. Přidejte se! Budou lyže i běžky ;-)

před sedmi měsíci

Pohodové svátky a šťastný nový rok všem!

před sedmi měsíci

V předvánoční sobotu 22. 12. jsme na tradiční Vánoční vločku vyrazili do Klánovic, kde jsme spolu s oddílem Stopa na akci Krmení zvířátek v lese nechaly nějaké dobroty pro ptáčky a zvířátka. Podívali jsme se na živý betlém a zahráli hru o vánočních zvycích.

před sedmi měsíci

Na Vánoční výpravě v Tanvaldu se nám moc líbilo. Užili jsme si tradiční vánoční zvyky, stromeček pro zvířátka i několik her. Starší kluci se rozhodli, že si zkusí práci dřevorubců.

před devíti měsíci

Na podzimní prázdniny jsme byli jsme povoláni do britského královského loďstva ve válce proti Napoleonovi (rok 1803)! Naše loď se jmenuje Journey a kapitánem je James Wayne. Tomu jsme dokonce pomáhali došít uniformu – tak rychle jsme museli na moře :D Samozřejmě jsme také oslavili 100 let republiky a to kvízem ;)

před devíti měsíci

Chystáme se na podzimní prázdniny! Přihlašovat se můžete do 21.10. Tak honem! ;-)

před desíti měsíci

Zúčastnili jsme se Srazu oddílů v Zátoce pláňat, letos na téma Kytice. Skvělý víkend s dalšími sedmi oddíly se nesl v duchu dobré nálady a společného táboření.

před jedenácti měsíci

Jsme doma z letního tábora. Poslední dva dny střídavě pršelo nebo se schylovalo k dešti, takže jsme co nejdříve uklidili stany a poslední noc přespali ve srubu na půdě. I přes mokro se nám podařilo zapálit slavnostní oheň,
na závěr jsme také vyhlásili výsledky, rozdali paměťáky a snědli dort.

před jedenácti měsíci

Aktuality z tábora můžete sledovat na našem Facebooku!

Kalendář akcí

««« červenec 2019 »»»
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Všechny události

Dnes je: 17.07.2019
Svátek má: Martina
Zítra slaví: Drahomíra

Narozeniny slaví

13.07. - Dáda (12)
18.07. - Gattaka (31)

Jsme členy


Podporují nás

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Magistrát hlavního města Prahy