Oddíl Tuláci
zážitky, přátelství, hry, příroda, dobrodružství, zapomenuté legendy

Novinky

před týdnem

V souladu s nejnovějšími opatřeními vlády a s těžkým srdcem rušíme až do odvolání všechny oddílové akce. Znamená to, že se nebudou konat schůzky a s největší pravděpodobností ani cyklovýprava na začátku dubna. Je nám to líto, ale zdraví je přednější.

před týdnem

Na našem facebooku najdete každý den jednu aktivitu, kterou můžete dělat v době, kdy kvůli epidemii nemůžeme ven! facebook.com/tulaciCool

před dvěma týdny

Kvůli opatřením vlády kvůli koronaviru RUŠÍME březnovou výpravu!

před třemi měsíci

Chystáme lyžařskou výpravu! Pojeďte 24. – 26. 1. 2020 do Jizerek!

před třemi měsíci

Na tradičním putování za vánoční vločkou jsme vyrazili pěšky z Řeže do Máslovic, kde jsme navštívili Malé máslovické muzeum másla a prohlédli si Betlém celý vyrobený z másla. Cestou zpět jsme se svezli přívozem a pak vláčkem.

před čtyřmi měsíci

Vánoční výpravu jsme si užili v Kuřimi. Společně jsme měli tradiční salát se sekanou a ozdobený stromeček. Ten byl sice poskládaný z nalezených větví, ale dárečky pod ním potěšily každého. V neděli jsme pak hráli vesmírné i jiné hry a mli spoustu legrace ve vlaku.

před čtyřmi měsíci

Druhou jednodenku v listopadu jsme se vypravili na procházku z Dobřichovic do Černošic. Cestou jsme potkali alej mramorových soch a krásné výhledy na údolí a zakončili ji v cukrárně.

před pěti měsíci

Protože ve středu nebyla schůzka, vypravili jsme se alespoň v neděli na jednodenku! Cílem výletu byla Keltská naučná stezka na oppidu na Závisti. A bylo krásně!

před pěti měsíci

Podzimní prázdniny jsme si náramně užili. Přidali jsme se do posádky vesmírné lodi USS STAR, která vyráží do vesmíru poznávat nové světy! Zároveň jsme navštívili Litomyšl a zahráli si selfie hru!

před šesti měsíci

Sraz oddílů na základně Lišky byl skvělý! Počasí nám přálo, Sportíci pro všechny připravili pestrý program, během kterého jsme pomohli vyhnat zlé duchy z Takešiho hradu, a vše jsme zakončili tradičním slavnostním ohněm se scénkami a hraním do noci ;-)

před sedmi měsíci

První schůzku letošního roku máme za sebou! A teď každých 14 dní ;-)

před sedmi měsíci

Jsme zpět z letního tábora, který byl skvělý! Fotky brzy zveřejníme na facebooku. Teď už připravujeme schůzky a výpravu na Sraz oddílů, tak se těšte!

před osmi měsíci

Už v sobotu jedeme na tábor! Nezapomeňte si sbalit podle seznamu a přibalte jedno bavlněné bílé triko na hru ;)

před devíti měsíci

Včera jsme měli táborovou poradu. Připravujeme pro vás

před desíti měsíci

Vrátili jsme se z tropické výpravy na Sázavu. Vzhledem k tomu, že byla komorní, tak jsme místo výletu po Posázavské stezce jeli na vodu! A vyplatilo se to :D Na řece nám bylo příjemně, koupali jsme se kdykoli se nám zachtělo a dokonce jsme na lodi i poobědvali ;-)

před desíti měsíci

Už máme na webu termíny schůzek a výprav na příští školní rok! Nezapomeňte si vše poznamenat do svých kalendářů!

před jedenácti měsíci

Po koloběžkách jsme udělali výpravu pro starší, která byla vlastně poradou před táborem. Byli jsme na Zlodějce a bavili se o tom, jak to uděláme na táboře s vařením i programem. Objednali jsme si pizzu a přivezli ji se zpožděním ;D

před jedenácti měsíci

Na koloběžkách jsme se nenechali deštěm odradit a jezdili za stáj Wemena jako o život. Poprvé se závod konal v Divoké Šárce a stálo to zato! (A ty kroupy padaly jen chviličku… ;-))

před jedenácti měsíci

Přejeme všem veselé Velikonoce!

před dvanácti měsíci

Cyklovýprava byla jediná výprava v dubnu, kam až paměť sahá, na které nám sněžilo!!! Ale nás to neodradilo a udělali jsme si dva cyklovýlety po Brdech, viděli Cvokařské muzeum a prostě a jednoduše si to užili!

Kalendář akcí

««« březen 2020 »»»
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Všechny události

Dnes je: 29.03.2020
Svátek má: Taťána
Zítra slaví: Arnošt

Narozeniny slaví

04.04. - Iva (52)
07.04. - Hříbek (16)

Jsme členy


Podporují nás

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Magistrát hlavního města Prahy