Oddíl Tuláci
zážitky, přátelství, hry, příroda, dobrodružství, zapomenuté legendy

Novinky

před měsícem

Chystáme lyžařskou výpravu! Pojeďte 24. – 26. 1. 2020 do Jizerek!

před dvěma měsíci

Na tradičním putování za vánoční vločkou jsme vyrazili pěšky z Řeže do Máslovic, kde jsme navštívili Malé máslovické muzeum másla a prohlédli si Betlém celý vyrobený z másla. Cestou zpět jsme se svezli přívozem a pak vláčkem.

před třemi měsíci

Vánoční výpravu jsme si užili v Kuřimi. Společně jsme měli tradiční salát se sekanou a ozdobený stromeček. Ten byl sice poskládaný z nalezených větví, ale dárečky pod ním potěšily každého. V neděli jsme pak hráli vesmírné i jiné hry a mli spoustu legrace ve vlaku.

před třemi měsíci

Druhou jednodenku v listopadu jsme se vypravili na procházku z Dobřichovic do Černošic. Cestou jsme potkali alej mramorových soch a krásné výhledy na údolí a zakončili ji v cukrárně.

před čtyřmi měsíci

Protože ve středu nebyla schůzka, vypravili jsme se alespoň v neděli na jednodenku! Cílem výletu byla Keltská naučná stezka na oppidu na Závisti. A bylo krásně!

před čtyřmi měsíci

Podzimní prázdniny jsme si náramně užili. Přidali jsme se do posádky vesmírné lodi USS STAR, která vyráží do vesmíru poznávat nové světy! Zároveň jsme navštívili Litomyšl a zahráli si selfie hru!

před pěti měsíci

Sraz oddílů na základně Lišky byl skvělý! Počasí nám přálo, Sportíci pro všechny připravili pestrý program, během kterého jsme pomohli vyhnat zlé duchy z Takešiho hradu, a vše jsme zakončili tradičním slavnostním ohněm se scénkami a hraním do noci ;-)

před šesti měsíci

První schůzku letošního roku máme za sebou! A teď každých 14 dní ;-)

před šesti měsíci

Jsme zpět z letního tábora, který byl skvělý! Fotky brzy zveřejníme na facebooku. Teď už připravujeme schůzky a výpravu na Sraz oddílů, tak se těšte!

před sedmi měsíci

Už v sobotu jedeme na tábor! Nezapomeňte si sbalit podle seznamu a přibalte jedno bavlněné bílé triko na hru ;)

před osmi měsíci

Včera jsme měli táborovou poradu. Připravujeme pro vás

před osmi měsíci

Vrátili jsme se z tropické výpravy na Sázavu. Vzhledem k tomu, že byla komorní, tak jsme místo výletu po Posázavské stezce jeli na vodu! A vyplatilo se to :D Na řece nám bylo příjemně, koupali jsme se kdykoli se nám zachtělo a dokonce jsme na lodi i poobědvali ;-)

před devíti měsíci

Už máme na webu termíny schůzek a výprav na příští školní rok! Nezapomeňte si vše poznamenat do svých kalendářů!

před desíti měsíci

Po koloběžkách jsme udělali výpravu pro starší, která byla vlastně poradou před táborem. Byli jsme na Zlodějce a bavili se o tom, jak to uděláme na táboře s vařením i programem. Objednali jsme si pizzu a přivezli ji se zpožděním ;D

před desíti měsíci

Na koloběžkách jsme se nenechali deštěm odradit a jezdili za stáj Wemena jako o život. Poprvé se závod konal v Divoké Šárce a stálo to zato! (A ty kroupy padaly jen chviličku… ;-))

před desíti měsíci

Přejeme všem veselé Velikonoce!

před jedenácti měsíci

Cyklovýprava byla jediná výprava v dubnu, kam až paměť sahá, na které nám sněžilo!!! Ale nás to neodradilo a udělali jsme si dva cyklovýlety po Brdech, viděli Cvokařské muzeum a prostě a jednoduše si to užili!

před jedenácti měsíci

Připravujeme cyklovýpravu do Brdů. Rezervujte si termín 12. – 14. 4.!

před jedenácti měsíci

Výprava do Hradčan se moc povedla. V sobotu sice pršelo, ale to nás neodradilo a prozkoumali jsme okolí včetně bývalého vojenského letiště. V neděli nás vzbudilo sluníčko a bylo krásně, tak jsme zahráli několik her venku a sbírali březovou kůru na rozdělávání ohně.

před jedním rokem

Po jarních prázdninách zase chystáme výpravu, hlašte se! Do Hradčan jedeme 15. – 17. 3.

Kalendář akcí

««« únor 2020 »»»
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Všechny události

Dnes je: 24.02.2020
Svátek má: Matěj
Zítra slaví: Liliana

Narozeniny slaví

03.03. - Honzík (12)

Jsme členy


Podporují nás

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Magistrát hlavního města Prahy