Oddíl Tuláci
zážitky, přátelství, hry, příroda, dobrodružství, zapomenuté legendy

Novinky

před měsícem

Předposlední schůzku školního roku jsme strávili v Aquacentru Šutka a užili si to beze zbytku! Divoká řeka, tobogány, klouzačka, vlnobití… Prostě šťastní v zajetí vodního živlu…

před měsícem

Na schůzku ve středu se vydáme do aquacentra Šutka. Všechny informace jsou zde.

před dvěma měsíci

Keblovská výprava v červnu nás vrátila do Trojostroví. Ve vitriniovém dole jsme získali pravou minci a zahlédli jsme cosi podivného. Nepodařilo se nám se přenést pomocí mince a tak zůstáváme v Trojostroví. Mimo to nám velice přálo počasí a tak jsme se koupali v zátoce.

před dvěma měsíci

Na schůzce jsme nově natřeli klepadlo a věšáky na prádlo na dvorku u klubovny. A znovu i lavičky, ze kterých už barva za ten rok slezla…

před třemi měsíci

Příští středu 24. 5. není schůzka! Bohužel ji musíme zrušit, ale moc se těšíme na tu další 31. 5.

před třemi měsíci

12. – 13. 5. 2017 jsme se ve stáji Wemena zúčastnili tradičního týmového závodu 24 hodin na koloběžce le Stromovka. Nálada byla vynikající, počasí také přálo a Theodor Žába všem dodával sílu a optimismus!

před čtyřmi měsíci

Cyklovýprava byla větrná, ale zvládli jsme úvodní večerní projížďku lesem i oba naplánované výlety – do Milovic a k lávce přes Labe. Byla legrace, tak nám vítr ani moc nevadil :-)

před pěti měsíci

Proběhla naše akce pro veřejnost Za pokladem lesa 2017! Počasí nám přálo, z čehož jsme měli radost jak my, tak návštěvníci naší soutěžní stezky. Čekalo na ně sluchové pexeso, hmatový kvíz, propichování balónků, poznávačka jarních rostlin, strefování tenisákem do zvířátek, prolézání provázkovou pavučinou, obíhání čísel a na konci poklad a opékání buřtů :-)

před pěti měsíci

O víkendu jsme přespali jsme v bývalé vodárně Zlodějka a moc si to užili i přes neskutečně blátivé počasí… Hráli jsme vybíjenou, poznávali písničky, pekli si buřty, zpívali s kytarou, hráli Bang a jiné karty a v noci šli na malou stezku odvahy…

před šesti měsíci

Doplnili jsme fotky do naší internetové fotogalerie. Kochejte se! Smejici se

před šesti měsíci

Dnešní jednodenní výlet do muzea lega a promítání fotek a videí z minulého školního roku proběhlo v komorním složení, ale v báječné náladě!!!

před sedmi měsíci

Výprava do Jizerských hor se povedla. Ti odvážnější z nás stavěli iglú, které jim obratem spadlo na hlavu. Vyrazili jsme na vlek, dali jsme si v bufetu polévku a čokoládu. A samozřejmě s boby a lopaty vyrazili na kopec. Sníh byl hluboký a moc to nejezdilo, ale vydrželi jsme to přes hodinu.

před sedmi měsíci

Vše nejlepší do nového roku a nezapomeňte se přihlásit na lednovou lyžařskou výpravu do Jizerských hor!

před osmi měsíci

Do klubovny jsme si pořídili novou měkkou podlahu tatami.

před osmi měsíci

Tradiční předvánoční procházka Putování za vánoční vločkou, která se letos odehrála v Klánovickém lese. Cestu nám ozvláštnily občasné výbuchy petard a několik keší…

před osmi měsíci

Jme zpět z vánoční výpravy. Oslavili jsme Tulácké Vánoce s tradiční sekanou a salátem, předali si dárečky a pekli linecké.

před osmi měsíci

Na schůzce u nás byl Mikuláš! Trochu nám vyčinil, že pořád řveme, každého nechal splnit nějaký úkol a rozdal nám dobroty. A jaké to byly úkoly! Říct básničku, zatančit, napsat mu přání k svátku v morseovce, zazpívat jednu z táborových písniček a přitom dělat angličáky nebo skákat panáka, uvařit mu čaj ze sněhu sebraného venku…

před devíti měsíci

V listopadu jsme vyrazili na jednodenní výlet do muzea čokolády. Prošli jsme se z Malešic na Jarov a potom, co jsme potkali několik hřišť jsme nabrali takové zpoždění, že jsme se do muzea museli přiblížit tramvají. Tam jsme si prohlídli expozici a každý si vyrobil tabulku čokolády, jakou chtěl.

před desíti měsíci

Jsme zpět z podzimních prázdnin. Navštívili jsme hradecký aquapark, jezdecký klub a stáje se spoustou koní a hlavně jsme se pomocí podivné vitriniové mince přenesli do Trojostroví, kde jsme se stali špióny ve sporu o nástupnictví.

před desíti měsíci

Na říjnové jednodence jsme se podívali na Máslovické dýňování. Každý z nás si vydlabal a vykrájel dýni a ochutnali jsme dýňové dobroty. Prošli jsme si naučnou stezku a jeli přívozem.

Kalendář akcí

««« srpen 2017 »»»
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Všechny události

Dnes je: 17.08.2017
Svátek má: Petra
Zítra slaví: Helena

Narozeniny slaví

25.08. - Terka (13)

Kalendář