Oddíl Tuláci
zážitky, přátelství, hry, příroda, dobrodružství, zapomenuté legendy

Novinky

před dvanácti měsíci

Dnešní jednodenní výlet do muzea lega a promítání fotek a videí z minulého školního roku proběhlo v komorním složení, ale v báječné náladě!!!

před jedním rokem

Výprava do Jizerských hor se povedla. Ti odvážnější z nás stavěli iglú, které jim obratem spadlo na hlavu. Vyrazili jsme na vlek, dali jsme si v bufetu polévku a čokoládu. A samozřejmě s boby a lopaty vyrazili na kopec. Sníh byl hluboký a moc to nejezdilo, ale vydrželi jsme to přes hodinu.

před jedním rokem

Vše nejlepší do nového roku a nezapomeňte se přihlásit na lednovou lyžařskou výpravu do Jizerských hor!

před jedním rokem

Do klubovny jsme si pořídili novou měkkou podlahu tatami.

před jedním rokem

Tradiční předvánoční procházka Putování za vánoční vločkou, která se letos odehrála v Klánovickém lese. Cestu nám ozvláštnily občasné výbuchy petard a několik keší…

před jedním rokem

Jme zpět z vánoční výpravy. Oslavili jsme Tulácké Vánoce s tradiční sekanou a salátem, předali si dárečky a pekli linecké.

před jedním rokem

Na schůzce u nás byl Mikuláš! Trochu nám vyčinil, že pořád řveme, každého nechal splnit nějaký úkol a rozdal nám dobroty. A jaké to byly úkoly! Říct básničku, zatančit, napsat mu přání k svátku v morseovce, zazpívat jednu z táborových písniček a přitom dělat angličáky nebo skákat panáka, uvařit mu čaj ze sněhu sebraného venku…

před jedním rokem

V listopadu jsme vyrazili na jednodenní výlet do muzea čokolády. Prošli jsme se z Malešic na Jarov a potom, co jsme potkali několik hřišť jsme nabrali takové zpoždění, že jsme se do muzea museli přiblížit tramvají. Tam jsme si prohlídli expozici a každý si vyrobil tabulku čokolády, jakou chtěl.

před jedním rokem

Jsme zpět z podzimních prázdnin. Navštívili jsme hradecký aquapark, jezdecký klub a stáje se spoustou koní a hlavně jsme se pomocí podivné vitriniové mince přenesli do Trojostroví, kde jsme se stali špióny ve sporu o nástupnictví.

před jedním rokem

Na říjnové jednodence jsme se podívali na Máslovické dýňování. Každý z nás si vydlabal a vykrájel dýni a ochutnali jsme dýňové dobroty. Prošli jsme si naučnou stezku a jeli přívozem.

před jedním rokem

Od října všechny schůzky začínají v 16:00 u ZŠ Hostýnská a končí v 18:00 před klubovnou.

před jedním rokem

Místo schůzky jsme se vypravili do Jumpparku. Skákali jsme na nejrůznějších trampolínách, hráli 3D vybíjenou a zkoušeli kotrmelce.

před jedním rokem

Na Srazu oddílů jsme soutěžili s ostatními oddíly a snažili se pomoci panu Willymu Wonkovi v jeho továrně na čokoládu. Plnili jsme úkoly a obsazovali stanoviště jakými byly např. Čokoládový důl, Kraví odstředivka nebo Háj gumídků. Večer jsme poseděli u srazového ohně s písničkami a scénkami.

před jedním rokem

Přihlašujte se na Sraz oddílů! Jedeme již za týden.

před jedním rokem

Z tábora již máme tři videa. Jedním z nich je dokonce klip k táborové hymně. Podívat se na ně můžete na našem YouTube kanálu. Také jsme již aktualizovali fotogalerii. Jsou tam fotky z celého minulého školního roku.

před jedním rokem

Nový školní rok začíná a to znamená, že se začneme scházet na schůzky. Ta první bude 7. 9. od 16:00 před ZŠ Hostýnská.

před jedním rokem

Průběžně zpracováváme materiál z foťáků a tak se na našem youtube kanálu nebo na FB můžete podívat na klip k táborové hymně UFO. 

před dvěma roky

Jsme zpět z tábora! Bylo krásně, ani se nám nechtělo domů. Mimozemšťan (který předstíral že je americký profesor) odletěl domů díky vysílači, který se nám podařilo sestavit z dílů létajícího talíře získaných během roku i na táboře. Každý z nás si vyzkoušel spaní na hvězdárně. Naučili jsme se dívat na oblohu, poznávat souhvězdí a Polárku. A hlavně jsme si to užili!

před dvěma roky

Na poslední schůzku školního roku jsme vyrazili do Aquacentra Šutka. Po dvou hodinách klouzaček, tobogánů, vln a fotek ve vířivce jsme vyhlásili výsledky celoročního bodování.

před dvěma roky

Na jednodence jsme se zúčastnili kriminalistického geocacherského eventu. Splnili jsme 10 úkolů z kriminalistických disciplín jako je daktyloskopie nebo toxikologie. Prohlédli jsme si Muzeum Policie a našli celkem 13 kešek.

Kalendář akcí

««« únor 2018 »»»
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Všechny události

Dnes je: 19.02.2018
Svátek má: Patrik
Zítra slaví: Oldřich

Narozeniny slaví

15.02. - Mates (22)

Kalendář