Oddíl Tuláci
zážitky, přátelství, hry, příroda, dobrodružství, zapomenuté legendy

Novinky

před dvěma roky

Na schůzce jsme nově natřeli klepadlo a věšáky na prádlo na dvorku u klubovny. A znovu i lavičky, ze kterých už barva za ten rok slezla…

před dvěma roky

Příští středu 24. 5. není schůzka! Bohužel ji musíme zrušit, ale moc se těšíme na tu další 31. 5.

před dvěma roky

12. – 13. 5. 2017 jsme se ve stáji Wemena zúčastnili tradičního týmového závodu 24 hodin na koloběžce le Stromovka. Nálada byla vynikající, počasí také přálo a Theodor Žába všem dodával sílu a optimismus!

před dvěma roky

Cyklovýprava byla větrná, ale zvládli jsme úvodní večerní projížďku lesem i oba naplánované výlety – do Milovic a k lávce přes Labe. Byla legrace, tak nám vítr ani moc nevadil :-)

před dvěma roky

Proběhla naše akce pro veřejnost Za pokladem lesa 2017! Počasí nám přálo, z čehož jsme měli radost jak my, tak návštěvníci naší soutěžní stezky. Čekalo na ně sluchové pexeso, hmatový kvíz, propichování balónků, poznávačka jarních rostlin, strefování tenisákem do zvířátek, prolézání provázkovou pavučinou, obíhání čísel a na konci poklad a opékání buřtů :-)

před dvěma roky

O víkendu jsme přespali jsme v bývalé vodárně Zlodějka a moc si to užili i přes neskutečně blátivé počasí… Hráli jsme vybíjenou, poznávali písničky, pekli si buřty, zpívali s kytarou, hráli Bang a jiné karty a v noci šli na malou stezku odvahy…

před dvěma roky

Doplnili jsme fotky do naší internetové fotogalerie. Kochejte se! Smejici se

před dvěma roky

Dnešní jednodenní výlet do muzea lega a promítání fotek a videí z minulého školního roku proběhlo v komorním složení, ale v báječné náladě!!!

před dvěma roky

Výprava do Jizerských hor se povedla. Ti odvážnější z nás stavěli iglú, které jim obratem spadlo na hlavu. Vyrazili jsme na vlek, dali jsme si v bufetu polévku a čokoládu. A samozřejmě s boby a lopaty vyrazili na kopec. Sníh byl hluboký a moc to nejezdilo, ale vydrželi jsme to přes hodinu.

před dvěma roky

Vše nejlepší do nového roku a nezapomeňte se přihlásit na lednovou lyžařskou výpravu do Jizerských hor!

před třemi roky

Do klubovny jsme si pořídili novou měkkou podlahu tatami.

před třemi roky

Tradiční předvánoční procházka Putování za vánoční vločkou, která se letos odehrála v Klánovickém lese. Cestu nám ozvláštnily občasné výbuchy petard a několik keší…

před třemi roky

Jme zpět z vánoční výpravy. Oslavili jsme Tulácké Vánoce s tradiční sekanou a salátem, předali si dárečky a pekli linecké.

před třemi roky

Na schůzce u nás byl Mikuláš! Trochu nám vyčinil, že pořád řveme, každého nechal splnit nějaký úkol a rozdal nám dobroty. A jaké to byly úkoly! Říct básničku, zatančit, napsat mu přání k svátku v morseovce, zazpívat jednu z táborových písniček a přitom dělat angličáky nebo skákat panáka, uvařit mu čaj ze sněhu sebraného venku…

před třemi roky

V listopadu jsme vyrazili na jednodenní výlet do muzea čokolády. Prošli jsme se z Malešic na Jarov a potom, co jsme potkali několik hřišť jsme nabrali takové zpoždění, že jsme se do muzea museli přiblížit tramvají. Tam jsme si prohlídli expozici a každý si vyrobil tabulku čokolády, jakou chtěl.

před třemi roky

Jsme zpět z podzimních prázdnin. Navštívili jsme hradecký aquapark, jezdecký klub a stáje se spoustou koní a hlavně jsme se pomocí podivné vitriniové mince přenesli do Trojostroví, kde jsme se stali špióny ve sporu o nástupnictví.

před třemi roky

Na říjnové jednodence jsme se podívali na Máslovické dýňování. Každý z nás si vydlabal a vykrájel dýni a ochutnali jsme dýňové dobroty. Prošli jsme si naučnou stezku a jeli přívozem.

před třemi roky

Od října všechny schůzky začínají v 16:00 u ZŠ Hostýnská a končí v 18:00 před klubovnou.

před třemi roky

Místo schůzky jsme se vypravili do Jumpparku. Skákali jsme na nejrůznějších trampolínách, hráli 3D vybíjenou a zkoušeli kotrmelce.

před třemi roky

Na Srazu oddílů jsme soutěžili s ostatními oddíly a snažili se pomoci panu Willymu Wonkovi v jeho továrně na čokoládu. Plnili jsme úkoly a obsazovali stanoviště jakými byly např. Čokoládový důl, Kraví odstředivka nebo Háj gumídků. Večer jsme poseděli u srazového ohně s písničkami a scénkami.

Kalendář akcí

««« červen 2019 »»»
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Všechny události

Dnes je: 24.06.2019
Svátek má: Jan
Zítra slaví: Ivan

Narozeniny slaví

21.06. - Lili (15)
01.07. - Bambule (13)

Jsme členy