Oddíl Tuláci
zážitky, přátelství, hry, příroda, dobrodružství, zapomenuté legendy

Odyssea - letní tábor 2000

Keblov, 12. – 27.8.2000

O táboře není mnoho informací, víceméně jen výsledky bodování.

Bodování týmů

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Celkem
Červení (Delfíni) 3 1 1 1 1 3 1 1 1 3 1 3 2 2 2 1 3 1
Žlutí (Sluníčka) 2 2 4 4 2 1 2 4 2 1 4 2 4 1 4 2 4 4
Zelení (Dráčci) 1 3 2 3 3 1 2 3 3 1 3 4 3 3 3 3 1 3
Modří (Sloníci) 2 2 3 2 2 2 1 2 2 2 2 1 1 4 1 4 2 2
  1. Lotofágové
  2. Kyklop
  3. Aiolos
  4. Laistrigóni
  5. Kirké
  6. Mimo
  7. V podsvětí
  8. Laistrigóni
  9. Kirké
  10. Mimo
  11. Plankty
  12. Sirény
  13. Kalypsó
  14. U Fajáků
  15. Hledání Odyssea
  16. Ithaka a Světohyb
  17. Večerní hry

Bodování v týmech

SLONÍCI

Kapitán: Malda, Kormidelník: Eva, Strážce: Michal, Barva: modrá

  Body Pořadí Hodnost
Hynek Uhlíř 32 2 mistr provianťák
Gábina Weigertová 33 1 mistr provianťák
Martin Matějka 29 3 felčar
Peťula Sommerová 24 6 lodník
Jirka Hemelík 25 5 felčar
Martina Fantyšová 25 5 felčar
Petr Erben 24 6 lodník
Jakub Navrátil 28 4 felčar
Anička Hajžmanová 24 6 lodník

DRÁČCI

Kapitán: Konopík, Kormidelník: Bob, Strážci: Jezule, Myšák, Barva: zelená

  Body Pořadí Hodnost
Martin Andrš 26 4 felčar
Ondra Sládeček 29 2 felčar
Marek Matějů 16 8 tesař
Lucka Helmová 27 3 felčar
Lenka Vodičková 35 1 lodní mistr
Martin Junek 21 6 lodník
Dan Heřmánek 21 5 lodník
Vašek Helm 15 9 tesař
Martin Chroust 18 7 tesař

DELFÍNI

Kapitán: E.T., Kormidelníci: Bobek, Iveta, Strážce: Jakub, Barva: červená

  Body Pořadí Hodnost
Líba Latrová 32 2 mistr provianťák
Honza Hustoles 28 5 felčar
Míša Weigertová 33 1 mistr provianťák
Vlaďka Neumannová 26 6 felčar
Robin Navrátil 31 3 mistr provianťák
Tomáš Machala 26 6 felčar
Markéta Andršová 29 4 felčar
Jakub Erben 31 3 mistr provianťák
Ondra Žufan 16 7 tesař

SLUNÍČKA

Kapitán: Monty, Kormidelníci: Rákoska, Kapuca, Strážce: Jirka, Barva: žlutá

  Body Pořadí Hodnost
Ondra Kliment 31 2 mistr provianťák
Dejvid Matyášek 32 1 mistr provianťák
Pavla Fantyšová 30 3 mistr provianťák
Majda Dobiášová 32 1 mistr provianťák
Verča Heiglová 30 3 mistr provianťák
Verča Viktorová 29 4 felčar
Petr Číhal 26 5 felčar
Adélka Matějková 24 6 lodník
Martinka Hausnerová 18 7 tesař
Zdenda Kautský 18 7 tesař

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Kalendář akcí

««« září 2017 »»»
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Všechny události

Dnes je: 24.09.2017
Svátek má: Jaromír
Zítra slaví: Zlata

Narozeniny slaví

19.09. - Eliška (11)

Kalendář