Oddíl Tuláci
zážitky, přátelství, hry, příroda, dobrodružství, zapomenuté legendy

Slované - letní tábor 2002

Keblov, 11. – 25.8.2002

Čtením této stránky předem souhlasíte s tím, že se vyvarujete jakýchkoliv komentářů o tom, že se vás následující texty osobně dotýkají.

UPOZORNĚNÍ
Níže uvedený zápis dějstva tábora letního byl vyhotoven rytířem Danielem z Bobku. V některých pasážím můžete získat pocit absolutního nepochopení dějstva táborového. Nic si z toho nedělejte, tento pocit nastává i u přímých účastníků. Příjemné čtení.

Den první

Tak jsme tu. Rákoska, Kachny, Mirek, Lucka, Monča, Kuba, Jezule, Beruna, Jirka, Iva ti všichni byli naším příjezdem nadšeni tak hluboce, že ani nenašli slova jimiž by své city vyjádřili. Člověk je vlastně musel opravdu dobře znát, aby z neartikulovaného chroptění , zatínajících se pěstí a zúžených zorniček sledujících Kecala, Marťana, Marka a třicet podobných roztomilých andílků poznal radost jež naše přátele naplňovala, aby v bledých, brunatých, či zelených tvářích zahlédl toužebné očekávání mnoha a mnoha nástupů vyvěšování vlajky, konstruktivních, destruktivních, či veskrze debilních připomínek a spousty dalších povznášejících zážitku.. Být na jejich místě posilnil bych se před takovou přehršlí radosti menší dávkou alkoholu nebo něčeho silnějšího.Někteří tak ostatně asi učinili. Rozložili jsme se do stanů. S intuicí vlastní pouze mě a Homeru Simpsnovi jsem si vybral ten nejvíc prožraný plísní.Kolorit tábora přišel o hangár a o asi metr klády která ovšem byla součástí stožáru.Jde zřejmě o práci malé skupiny lidi, která se takto snaží minimalizovat nástupy. No budu se s tím muset nějak vyrovnat…Už jsem to zvládl. Občas mam ze sebe až strach, když si uvědomím jak jsem statečný.
Rozdělili jsme si děti. Velveti, Toláni, Keblovani, Češi. V každém rodě osm či devět lidí, tedy Slovanů, ochotných snášet spolu dobré i zlé. Hlavně dobré.U každého dvojice neochvějných vůdců, připravených za všech okolností předstírat,že chápou co se děje. Rákoska s Mončou, Kachna s Kachnou, Michal David s klávesama, a nakonec esa Iveta s Bobkem.No ano,Velveti byli naši. Na druhé straně to slovo skutečně zní slovansky a pokud v tom někdo vidí něco jiného jde jen o jeho vlastní sklony k alkoholismu nebo k ulítlé hudbě.A vůbec proč by nám vlastně měli různí ti Beatlové, Berunové, Násosky či dokonce Konopíci v tomto ohledu cokoli vyčítat.
Na první večer toho bylo plánováno spoustu. Zjevení Čecha s Libuší, oheň . Jenže začalo pršet

Den druhý

Se v dešti narodil, v dešti prožil svůj mizerný šedivý život a v dešti bídně pošel.Postavili jsme hangár, v němž jsme chtěli provozovat na místo nenáročné hry jako je slovní fotbal nebo maraton.Hádali jsme melodie.Zjistil jsem že déšť padající do nádrže vytváří znepokojivě neskutečné obrazce. Prospal jsem čtyři hodiny. Mlátil jsem do stěny stanu v návalech depresivního vzteku. Sledoval jsem kapky. Zkrátka jsem celý den vyplnil užitečnými a zábavnými činnostmi.
Noc. Noc byla černý vítr rvoucí listy stromů.Déšť bušící do stanů jako dítě do bábovičky.Nokturno v černé a stříbrné jaké by nakreslil Whistler kdyby byl těžce závislý na heroinu.Johny Rotten provázený sborem na kusy trhaných koček.Sny které sebou přinesl vítr si nechám pro psychiatra jestli mně přece jen budou chtít odvést do armády.Kdybych je uveřejnil teď mohl bych narušit svou pečlivě budovanou pověst vyrovnané osobnosti.

Den třetí

Prší. Pořád. Míval jsem déšť rád, ale teď vím že to bylo dáno zkušeností jeho rychlého konce a čistšího, jasnějšího světa, který potom přijde. Tenhle déšť všechno umazal od bahna a v oblasti pomíjení měl zjevné nedostatky. Každou hodinu jsme se jako při modlitbě shromáždili před radiem a poslouchali čím dál tím děsivější zprávy. Průtoky, mosty. Taky rabován í- dost hustý, jak to vyjádřila Rákoska. Honza nám vozil čerstvé vtipy, Jirka čerstvé rohlíky.
Michal odjel evakuovat maminku Nastalo bezvládí.

Rozdali jsme dětem opium, sami si píchli speed a oddali se hromadnému sexu (přibrat děti by vzhledem k poměru chlapců a dívek nebyl moc dobrý nápad. Sundali jsme vlajku. Prohlásili jsme táborovou hymnou Anarchy in the U.K (Z..P.) hranou na Michalovi klávesy kalačem a perlíkem. Mluvili jsme výhradně sprostě. Popsat tak například puťák bylo jednoduší než by se zdálo: Šlapka kurva do prdele.V prdeli hovno.šlapka ku… do tý bílý pi.. a zas do hajzlu. No dobře. Nechám názorných příkladů. Zbývá mi ještě jedenáct dní a kdyby měl můj styl upadat tímhle tempem skončím někde pod úrovní kadibudek. Musíte ale do háje pochopit, že psát o třech dnech kdy se vlastně dělo absolutní hovno vybraným tónem je dost slušná práce. Vlastně neslušná. Co ještě se během prvních tří dnů dělo:Rákosnička občas hrála na kytaru což představovalo pár světlých chvil v celé mizérii. Marek miluje Kikinu nebo možná Ondra miluje Kikinu neb se milují s Vlaďkou anebo třeba Ondra miluje Marka. Že by se milovali všichni najednou a přibrali k tomu keblovský sbor dobrovolných hasičů, zdá se žádné z naších předčasně vyspělých dětí nenapadlo.

Den čtvrtý

Na nebesích
Starý pán Perun zlatým klíčem
Stavidla zavřel spoustě vod

Teď v lesích
Si hraj, na lukách kopej míčem
Pro rod svůj snaž se urvat bod

Pro Velese
Kruh ze šišek dej teď urobiti
Kde uvnitř trávu vytrháš

Ten v plese
Soškami musíš ozdobiti
Amulet pak v oběť vzdáš

Pro Tříhlava
Máš třikrát tolik postavit
jen hbitě makej,Slovane

Puká hlava?
Hlavně se nesmíš zastavit
Však nový dělník povstane

Perunův kruh
z oštěpů čirá abstakce
a z barev a z kamenů

Zde bodrý druh
Hromovládce přebývati chce
Mnoho nocí a mnoho dnů

Čtyři díly
Má poslední kruh paní Lady
Tam poblíž budky zelené

Čtyři síly
Ke kráse spojily se tady
V symfonii kouzelné

Svarogovo kolo
Je jednoduchý symbol celku
Ze zaháknutého proutí

Neměnný pruh
Pověst se tady mění v let
Konejší posiluje rmoutí

Odpoledne jsme posvátná místa dokončily.Ti nejlepší-nebudu říkat že jsme to bylin my, stejně to všichni vědí-to pravda zvládli už dopoledne.Nabarvili jsme si trička na hnědou, nepatrně odlišně hnědou, žlutou a oranžovou..My jsme měli hnědou, tu hezčí samozřejmě Ale když jsem byl já malý, měli jsme trička v červené a černé, taková, že bychom se nemuseli stydět na metalovém koncertě.Hnědá.Hodlal jsem ta trička při nejbližší příležitosti obarvit krví a mozky poražených nepřátel (případně ještě morkem , žlučí ,tkáňovým mokem, hnisem a podobně, na medicinu u nás byla odborník Iveta) .Žel žádné nepřátele jsme neporazili dostatečně důkladně, a i když jsem děti mnohokrát přátelsky upozornil že ve skupince nám jeden přebývá, nenašel se žádný dobrovolník.

Večer jsme vyslechli příběh o Velesovi.Jeden z menších kluků mi to později převyprávěl se zcela původním obsahem ale formou která stojí za uchování: „Takže když byl udělanej svět a ještě v něm nebyli tento lidi., chodil po zemi Veles.No von sbalil Ašantku jenže tu pásl Ny. Tak Veles ho sejmul. No a pak na nějaký hostině ho ten NY“ tady vypravěč malinko zaváhal. Dlouhý život plný akčních filmů ho poučil, že postavy s rozsekanou lebkou už se scéně obvykle neobjevují. „No prostě ho votrávili a von musel jít do podsvětí a ta matrjoška tam šla za nim“

Večer:
Krokovi dneska večer najít
My měli dcery zrtacené
Staniol bude pravdu tajit
Kde která je a která ne

tam venku ale za noci
Strašliví lidé s vlčí tváří
Tiše se blíží únosci
Tak neprozraď se světel září

Snad najdem Kazi, Libuši i Tetu
Snad ruka vraha nesrazí nás v letu
Snad starci s vítězným úsměvem
Živé zpět dcery jeho přivedem.

Pátý den

Šmírovali jsme Krokovi dcery.Co dělají, jakou nosí značku spodního prádla. Komplexy z dětství, komplexy z dospělosti, komplexy ze smrti. Xenofobie agorafobie klaustrofobie Zemanofobie. Arachnofobie obzvlášť důležitá u Libuše.Názor na legalizaci. Názor na perzekuci. Trestní rejstřík.Obchodní rejstřík. Jídelní rejstřík. Národnost, vyznání, pohlaví (v tomto ohledu se vyskytly spory). Zkrátka jsme byli vlezlejší než sčítání lidu bytů a bazénů.
Odpoledne jsme si změřili síly ve sportu. Tedy děti změřily..My ostatní máme už o svých silách dost přesnou představu a nepotřebujeme to ještě zhoršovat.Připravili jsme několik zajímavých disciplín.

Omotávání kolíku: Dítě na deset minut vložíme do mixéru a poté s ním omotáme kolík. Nehodnotí se.

Mince rusalky Dítěti přivážeme na nohy balvan a vhodíme ho do kotle horké krupičné kaše.v té je rozpuštěna jedna čokoládová mince, kterou děti hledají. Soutěžící který se nevynoří do půl hodiny je diskvalifikován vyloven a odnesen na jímku.Hodnotí se čas. člunkový běh. Dítě pevně přivážeme ke člunu, jenž upevníme za vyplouvající záoceánský parník. Hodnotí se doba návratu.

Brtník Dítě zašité do kůže říjící medvědice umístíme do medvědího brlohu.Hodnotí se celkový výkon.

Hod oštěpem. Dítě si vyrobí oštěp a poté je jím hozeno ze skály. Hodnotí se estetický dojem.

Hod na kance Dítě hodíme na kance. Nehodnotí se.

Vis na hrazdě. Dítě pověsíme na hrazdě. Hodnotí se počet vran.

Večer dorazili Bob s Palečkem. Případně Paleček s Bobem.Nebo taky Bob a Paleček, možná Paleček a Bob. Dva mohou někdy být celý dav.Někdy tou dobou dorazili taky Luboš s holčičkou co není Markéta a se ženou Anežkou. Nebo naopak.

Den šestý

Zvolili jsme Libuši kněžnou. Samozřejmě já nejsem šovinista, uznávám, že některé holky jsou skoro stejně chytré jako kluci, ale takhle bychom to hrotit nemuseli. Za vůdce by se mnohem víc hodil muž ; nějaký odvážný důstojný, moudrý a skromný. Třeba já. Libušin soud jednoaktová hra pro nekomerční divadlo

Jednací sál vladyků, za scénou řev davu žrec na hrad! Žrec na hrad!
První vladyka lid chce toho blbečka.
Druhý Just ne. Máme demokracii tak ať držej hubu. Co takhle Libuši
Třetí Kdo to je?
Ostatní nekecej a hlasuj
Třetí tak jo
Ostatní též volí Libuši

Soudní síň
Libuše Takže dítě. No to rozsekneme rychle …Ne! . Vojíne Nováčku, vy idiote! No tak si vemte každá půlku.

Znovu soudní síň
Libuše Hřebec že měl hříbě!?
1. souzený No tak je teplej ,no. Zrovna vy ,Lubošane, máte co povídat
Libuše To jsou jenom pomluvy! A vůbec vemte si to pitomý hříbě a vypadněte!
2, souzený ale…
Libuše Ven!

Potřetí soudní síň
Libuše Jak se můžete hádat o zlato?! Ten zvrhlý kov udělá z přátel vrahy a z lásky vztek a srdce mění v kámen . Není většího otroctví než otročiti zlatu. Rozdělme se spravedlivě. Já ponesu tíhu bohatství a vám zůstane mír láska a čest a zato stojí žít.

Po pěti letech
K soudu přichází dvě zarostlá individua.
1, muž Čau, ty blonďatá krávo. Jsme jako pálili slivovici a von mi půlku vypil. Hele ty drž radši hubu Francku eště bys slečínku poblil . tak cos tim jako uděláš
Libuše No, jestli
1,muž to sou jenom kecy! Seš nána. A vůbec vyndá z kapsy malý papírek a slabikuje
Dlouhé vlasy krátký rozum .Hanba mužům kterým žena vládne. Pěkně nahlas a dramaticky. Ten konec nečti. Žrec.

Libuše to je spiknutí!a moji vladykové se mě nezastanou? _
1 vladyka nezastanem se jí ?
2 vladyka ne. Nemáš ještě nějaký hulení?
3, vladyka všechno už jsme zkouřili
Libuše Tak běžte do háje! za velkym bílým koněm.
3 vladyka á horse, jasně naprosto chápem Libuše
2 vladyka hlavně bejt v pohodě
1, vladyka Make love not war
vojín Nováček Radostně bílý

Den šestý

V den sedmý jistá Libuše
Nám zanechala zprávičku
Rozmilý kecy babuše
Všichni to žrali.

S veselim šťastných kobylek
Vítězně krokem ráznym tam
Proroctví kde kusy byly
My teď se dali

Hej! Je tady cín zinek a měď
Za umývárkou hledej zlato
Na strom lez hbitě, zato
Strážce neprobudit hleď.

Ten den porada skončila podezřele brzo. Honza nám v zásadě sdělil, že co se jeho hry týče neživíme, tak ať nepřepínáme. A hlavně ať po ničem nepátráme.

Den sedmý

Z. P. Paříž Pro Frank times Elizabet Hari.
Ve slovanských krajích dochází mezi oběma pohlavími (spekulace o sedmy slovanských pohlavích založené na moderních českých filmech se nepotvrdily) k prudkému vzrůstu napětí. Nikoli sexuálního.Vše odstartovalo nedávné zasnoubení Kněžny Libuše s mentálně zaostalým Přemkem Oráčem. Vzhledem k poměru sil žádám o nahrazení mužským dopisovatelem .

Z. P. Paříž Pro Frank times Honore de humu
Promluvili zbraně. Do bitvy se zapojila i ženská část vladyků. Mužští vladykové odešli na pivo.Nejoblíbenějčí zbaní obou stan je strašlivý vrhací řemdih typu tr3b výhodná cena vysoká účinnost, doporučují čtyři z pěti hrobařů. Konec reklamy.Vzhledem k vývoji situace žádám o nahrazení ženou.

Z. P. Paříž Pro Frank times Liza Hari
Válka zuří s neztenčenou silou. Bojuje se ve vodě na pouti i ve vzduchu.Fronta se rozbila do stovek drobných šarvátek. Coo …Pomoc! Zápis přerušen Vzhledem k nejistému vývoji situace žádám o nahrazení androgynem. Jsem též nucena požádat o mateřskou dovolenou.

Z. P. Paříž Pro Frank times Marylin Manson
Je rozhodnutu. Ačkoli jsme my muži kladli hrdinný odpor, nakonec jsme my ženy zvítězili.Sláva Vlastě.

Tak tedy zvítězili dívky.Já osobně jsem napadal každého kdo se ke mně přiblížil, a když mi to chtěl vrátit prohlásil jsem se za neutrála. Nechť ale nevznikají pochyby o mém pohlaví, já prostě jen nemám rád tyhle mega akce. Domácí násilí patří do rodiny.

Několik postřehů z bitvy:
Situaceje nadmíru výtečná.
Ctirad
Na západní frontě klid
Erika a Marie
Tady někde jsem měl armádu.
generál Dubský
Na naší straně je pravda! Nic nás nemůže zastáááááá!!
Neznámý vojín

Odpoledne přiletěli emzáci.

TI TY TY TA
TYTYTA
TYTATY
TATATTATATZT
TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYATATYFTAAFTSXI
WEDCGVBGHBNIUHHBBH.L,K..NBK.HBHLLOGGGUZGKVLJHG
TTZSGGHDGUDKKTR
RHHLKKLHBLLHHKHL
VV,,LVJJVLJHGLJGJGG
FDGRHGHJULGLGLGLGLLLLLLLLLLLJGGLGLGGGGGGGGGGGGGGBBKJHOUIZ
ILZGKJTGZKUZHZHLGL,LGLGHLHLHLHLLLLGLGLLLLŮŮŮ
GKUGKUKUZLZZZUZKKKKKKHGGGUERUU
GKGGLLGLGLGLGGGLGLGGLLL
GJGJGJGJGGJJJJJGJGJG
JJGJGJGJGJGJGJGJGJGJGJJJJGJJJJ
HFHHJFHHFHFHVHVGHFVMNVMVMMM
HHLHLLLLLHLHLLLLHLHLHLHLHLLLLLHLL GHJHJHJHHHJHJH GKGKGKKGKKK
NJGFJIFFFUIKUFH VKKKGKKKJJKK
FFRRRRRRUTTZZTG UUUFUFUFUFUU JJJJGJJJJJJ GJGJJG KKKUUBHVH FZHCHVGK JJJJJFJJJJJJJGFJJJJ MNGJGJJGJJJJJ FFFHHFHHFH JGJGJJJJJGJ GJJJGJJGJ JJJJJJGJJ GUZUU GHHH HJKK BHKK NB HJ HU JI NM K KU KH

Hostinský Palivec: " Vod začátku mi byl trochu podezřelej. Možná to dělaly ty tykadýlka . Nebo možná ty čtyry ruce. No ale tady se vobčas vobjevej dost divný týpci, kousek vocaď je tuláckej tábor, víte. Přišel k baru a prej jakej mam kód.. Tak sem mu řek že jestli bude dělat kraviny nenaleju mu.Chvilku jenom tak stál a mrkal, vlastně von nemrkal, ale vždycky mu na moment přestaly svítit všechny oči. Pak se zeptal jestli nemam denaturovaný hélium. Řek sem že né,ale že může dostat výbornou vodku. Von prej jestli v tom není ňákej CH3CH2OH já sem vo takovým svinstvu v životě neslyšel..Mý pití je poctivý.Nalil do sebe trojitou, a pak začal zase mrkat. Jenomže teď se mu každý voko rozsvěcelo jinak.Pak to v něm tak jako zabublalo a vypařil se. Cože? Ne žádný metyföry. Vidíte tu díru v podlaze? "

Invazi mimozemšťanů jsme úspěšně zlikvidovali, přestože většina dětí se radostně přidala k nepříteli, jakmile zjistila, že je to možné.Odjela Rákoska a Monča a Hoínza. Někdy dřív taky Wendy a Palouš a Bob

Taky Jezule a Kuba a Ája. Přiblížil se puťák a bourání tábora . K tomu jsme zakázali dětem otvírat u jídla pusu. Pocítil jsem silné nutkání dát si panáka . Nebo dva . Nebo deset.

Den osmý

Přijela Jíťa, Mak a Ondrášek. Proběhla Lucká válka. Zase jsem si nenabarvil tričko,ach jo. Odpoledne jsme se prali. Oprava. Odpoledne jsme si prali. Oprava. Odpoledne si děti prali. Máca jim vybraný kus oděvu s velkou dávkou nadšení a zkušeností přišpinil, Lucka jim poradila,Iva jim taky poradila, Mírovi zazpívali David je usušil, já jim to zkritizoval. Pak jsem v přechodnéchvilce slabosti vydal Azuritky. Nyní došlo k přehodnocení kritérii a tak nechť se každý držitel Azuritka dostaví do Keblova k okénku B312 a to do 12,00 15.10. roku 2002. Neuposlechnutí se trestá pokutou 10 000 Kč.

Den devátý

Ze zápisků Og Noga, avarského špeha:
Pár goril, přivandrovalých s tim kupčíkem na mě skočil zezadu. Neměl jsem šanci se bránit.Teď mě vedou páchnoucím slovanským tábořištěm přímo k ohromnému mučícímu kůlu uprostřed. Ještě na něm visí košile nějakýho chudáka.Nenávidim Slovany. Mluvěj divnym jazykem,neuměj číst a ubližujou myšičkám.Slyšel jsem že některý z nich se v životě nemyli.
Teď se mě snažej vyslýchat mávaj mačetou, vyhrožujou mi a přitom už jsou vlastně všichni mrtví. Vojsko Velkýho krále je rozseká na kusy.Já snesu trochu mučení a bude ze mě válečnej hrdina. Jo jo. Trafika, holky pití zdarma. Na druhou stranu…Od tý doby co jsme propili žold se vojsko dost zmenšilo.Výzbroj máme samozřejmě mnohem lepší , teda tu co jsme nevyměnili za pití. Náš král je jeden z nejlepších bojovíků na světě..když zrovna není namol.
" Víte" začínám opatrně. " Já jsem se vlastně v hloubi duše vždycky cejtil tak nějak slovansky. Vlastně můj děda byl levoboček maršála Malinovského. Měl výrazný slovanský rysy. „
“ Jóo? „
“ No jasně.Ke konci to dotáhl na pětadvacet plzní za den. Vypadal trochu jako ten velkej fousatej, to bylo když mu selhala játra. Vůbec já vlastně Avary nesnášim. Mluvěj divnym jazykem, neuměj číst a ubližujou malejm krtečkum..Slyšel sem, že některý z nich se v životě nemyli.Takže asi míli na východ je tajnej tábor Když schováte bojovníky do vozu a budete předstírat, že vezete zásoby pustěj vás dévnitř. Uprostřed ležení vyskáčete ven a než se stačej ozbrojit všechny je pobijete. Heslo je marinovanrej šnek.Chudáci kamarádi.

No holt ve válce se trpí.„
Historická poznámka: Og nogův mrtvý tatínek ještě změnil etnickou příslušnost tolikrát, že se z jeho syna stal nejúspěšnější neúspěšný špeh na světě.Přes germánskou, osmánskou, mongolskou, pruskou, britskou, nedávných 50 let znovu slovanskou národnost se dnes stal rodilým texaským buranem – nafta, burgry a trest smrti.Už dlouho ho sledují nejlepší agenti CIA, KGB i Mossadu a jak to vyjádřil nejmenovaný vysoký činitel jedné z těchto služeb John Troba.: " Až si obleče turban, víme že jsme v háji.“ Odpoledne jsme začali stavět pec. Z původních patnácti metrů v průměru a devíti na výšku jsme trochu ubrali, což nám David asi dodnes neodpustil. Mně ale i ty menší stavba stačila na poloviční amputaci prstou, kterou osazenstvo tábora přivítalo s nekritickými ovacemi. Prosby o opakování jsem s díky odmítl. Až zase příští tábor.
Zakázali jsme dětem dýchat častěji než třicetkrát za minutu a hlasitěji než je nezbytně nutné.

Desátý den

Udělali jsme si malý předpuťáček se zavázanýma očima. Naivnější děti věřili, že tím to je odbyté. Hahahaha

Den jedenáctý, den dvanáctý – puťák

Milý pane Vitouši
Ani nemohu vyjadřit jak mě bolí, když musím našeho dlouhodobě nejlepšího zákazníka obtěžovat stížnostmi.Přesto jsem nucen Vás uctivě poprosit, aby se Tuláci propříště vydávaly na svůj putuvní tábor po maximálně dvou alternativních trasách.Objíždět čtyři mnohdy obtížně přístupné cesty představuje totiž pro nás velkou zátěž časovou i finanční. S přáním mnoha dalších táborů Jasroslav Tuhý, pohřební ústav Vlašim

„Hele vosm dětí“
„Ty vole nedupej na to tak – už je jich jen sedm.“

"Pozor pozor! Všem hlídkám, které zrovna nespí, nekradou nebo neberou úplatky.Krajem se pohybují čtyři skupiny podezřelých jedinců, kteří…Haló ? Haló, posloucháte mě někdo ?

„Tady někde měla bejt ta zříceněna.Hele my asi deme špatně“
„Nevadí, hlavně když držíme směr“

Pacient: Ano.Bylo jich jedenáct.
Psychiatr: Jedenáct dětí ?
Pacient: Ne. Devět dětí a dvě obludy
Psychiatr:A dál?
Pacient: nejdřív se nahrnuli dovnitř, že chtěj vodu, potom. Ne já nemužu, ne néééé
Psychiatr Sestři, morfium!

„Von to asi měl bejt uplně jinej potok.“
„Nevadí, však nás nějak najdou.“

„Strážníku ?“
Víte kdyby se vám zdálo, že se chovám divně…Poslední dobou jsem trochu přetaženej. Máme teď s ženou třetí dítě a mně se zdá? Že ty malý ďábliky vidim všude.„
“ To určitě přejde, pane poručíku. Pojďte, zbuzerujem řidiče támhletý a ávie ať přijdete na jiný myšlenky.„
“ No tak copak vezete, pane řidiči. Néé, vono je to nakažlivý!"

Den třináctý

Chááá. Jste napnutý co? Vy všichni, kdo jste včas odjeli si teď mnete ručičky a těšíte se copak asi nešťastného nám třináctka přinesla, nemam pravdu ?. Naprosto vás chápu. Ale nestalo se nic.Rozdali jsme se odměny, poplácali se po ramenou, vyslechli básničky. Hned po nástupu jsem musel dětem vysvětlovat, co že bylo myšleno tim tripem. Tak ti Honzo pěkně děkuju. Přednesl jsem projev, který ovšem stál za hovno. Nikdo se mi to ovšem neodvážil říct do očí a to bylo jeho velké štěstí. Udělali jsme oheň a jemu konkurenční dydžynu.(nestála za nic, protože jsem tam nebyl ).Drželi jsme hlídky za děti, Kdyby se za mé hlídky někdo přiblížil s úmyslem vymísit se do ceacndy, utřít se vlajkou a unýst Brouka, popřál bych mu hodně štěstí

Den poslední

Tábor je sbouran za pomoci první baterie keblovského dělostřelectva. Všem jsem dobře a nezištně radil takže po mně nikdo nemohl chtít, abych taky pracoval. Díky mým radám ( odneste to támhle. Ne vlastně támhle, nebo ne, postavte to znova a zeptejte se někoho jiného) si všichni užili bourání do sytosti. Teď , abych citoval klasika, jedeme domů, do Podolí, do lékárny, do prdele to je kamion!

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Kalendář akcí

««« prosinec 2022 »»»
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Všechny události

Dnes je: 08.12.2022
Svátek má: Květoslava
Zítra slaví: Vratislav

Narozeniny slaví

05.12. - Vojta Beg. (17)
14.12. - Tomáš (19)
16.12. - Dominik (16)

Jsme členy


Podporují nás

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Magistrát hlavního města Prahy