Oddíl Tuláci
zážitky, přátelství, hry, příroda, dobrodružství, zapomenuté legendy

Soutěž o pár bodíků

body Je tu další měsíc a s ním i další soutěž. Není ale obyčejná. Můžete za ní totiž celkem snadno získat body i po jejím skončení. Její úkoly se budou věnovat nástěnce v klubovně a Semtamníku. Navíc je soutěž dlouhodobá… Nebo spíše vůbec nekončí, takže můžete sbírat body neustále!

Vaším úkolem je, abyste se zamysleli, což věřím, že nebude problém a vytvořili něco, co bychom mohli vyvěsit na naší oddílovou nástěnku. Za každou takovouto věc získáte body, podle toho, jak bude výtvor kvalitní. Každopádně se bude cenit i snaha a za ní je okamžitě 1 bod. Ale pozor! Soutěž nemá datum, kdy se uzavírá. To znamená, že výrobky můžete nosit neustále a rázem můžete být první v bodování.

Druhá část soutěže je zaměřena na oddílový časopis (Semtamník). To je ten svazek sešitých papírů, který bohužel většina z vás nečte a rovnou vyhazuje do koše. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že by bylo zajímavější, kdybyste do Semtamníku psali i vy. Konec konců, byla to i prvotní myšlenka, která bohužel odezněla do ztracena a Semtam psal nakonec jen Beruna a málokdy do něj někdo něco napsal. Časopis se jmenuje Semtamník ze dvou důvodů. Jeden je ten, že vychází sem-tam a druhý důvod je, že by každý tulák měl do Semtamníku sem-tam něco napsat, nakreslit, básnit, atd.

Takže… Pokud nebudete strašpytlici a něco do Semtamníku pošlete, tak dostanete určitý počet bodů. Podobně, jako tomu bylo na táboře „Zlatá horečka“ s příspěvkami do westernových novin.

Své příspěvky do Semtamu můžete zasílat na mail: semtam@tulaci.eu. Pokud se chcete inspirovat ze starších čísel, koukněte se na tento odkaz.

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Kalendář akcí

««« červen 2018 »»»
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Všechny události

Dnes je: 24.06.2018
Svátek má: Jan
Zítra slaví: Ivan

Narozeniny slaví

21.06. - Lili (14)
01.07. - Bambule (12)

Kalendář