Oddíl Tuláci
zážitky, přátelství, hry, příroda, dobrodružství, zapomenuté legendy

Soutěž o pár bodíků

body Je tu další měsíc a s ním i další soutěž. Není ale obyčejná. Můžete za ní totiž celkem snadno získat body i po jejím skončení. Její úkoly se budou věnovat nástěnce v klubovně a Semtamníku. Navíc je soutěž dlouhodobá… Nebo spíše vůbec nekončí, takže můžete sbírat body neustále!

Vaším úkolem je, abyste se zamysleli, což věřím, že nebude problém a vytvořili něco, co bychom mohli vyvěsit na naší oddílovou nástěnku. Za každou takovouto věc získáte body, podle toho, jak bude výtvor kvalitní. Každopádně se bude cenit i snaha a za ní je okamžitě 1 bod. Ale pozor! Soutěž nemá datum, kdy se uzavírá. To znamená, že výrobky můžete nosit neustále a rázem můžete být první v bodování.

Druhá část soutěže je zaměřena na oddílový časopis (Semtamník). To je ten svazek sešitých papírů, který bohužel většina z vás nečte a rovnou vyhazuje do koše. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že by bylo zajímavější, kdybyste do Semtamníku psali i vy. Konec konců, byla to i prvotní myšlenka, která bohužel odezněla do ztracena a Semtam psal nakonec jen Beruna a málokdy do něj někdo něco napsal. Časopis se jmenuje Semtamník ze dvou důvodů. Jeden je ten, že vychází sem-tam a druhý důvod je, že by každý tulák měl do Semtamníku sem-tam něco napsat, nakreslit, básnit, atd.

Takže… Pokud nebudete strašpytlici a něco do Semtamníku pošlete, tak dostanete určitý počet bodů. Podobně, jako tomu bylo na táboře „Zlatá horečka“ s příspěvkami do westernových novin.

Své příspěvky do Semtamu můžete zasílat na mail: semtam@tulaci.eu. Pokud se chcete inspirovat ze starších čísel, koukněte se na tento odkaz.

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Kalendář akcí

««« září 2021 »»»
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Všechny události

Dnes je: 22.09.2021
Svátek má: Darina
Zítra slaví: Berta

Narozeniny slaví

19.09. - Eliška (15)

Jsme členy


Podporují nás

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Magistrát hlavního města Prahy