Oddíl Tuláci Malešice

Klubovna

Z celé téměř čtyřicetileté historie oddílu, tvoří čas kdy máme vlastní klubovnu pouze čtvrtinu. Až do roku 2011 jsme se v měsících kdy se nedá být venku scházeli ve škole, doma a celá léta v Domě dětí a mládeže na Praze 10. Oddílové věci byly rozesety po domovech a sklepích našich členů. V dnešní době užíváme jako klubovnu sklepní prostor v Praze 10 na adrese Černokostelecká 1772, který krom zázemí pro schůzky, slouží také jako sklad oddílového materiálu.

Začátky nebyly jednoduché, prostor nevypadal zrovna vlídně a když už jsme vše dali dohromady přišla velká voda (viz fotookénko). Hlavní uzávěr vody pro celý blok, nebyl toho dne ve své kůži. Denního světla si moc neužijeme, okna nemáme, ale díky nízkému nájmu od majitele městské části Praha 10 a dotaci od hlavního města Prahy, nás klubovna vyjde levně.

Aktuálně jsme se rozhodli zase jít do velké akce. Získali jsme prostor krytu civilní obrany na adrese Za Strašnickou vozovnou 2, kde nás čeká spousta práce, ale bude to stát za to! Je to tam větší a má to spoustu (budoucích) výhod. Voda už teče (naštěstí pouze z kouhoutků) a záchod je již také funkční. Aktuálně sháníme řadu věcí a financí na rekonstrukci.

Fotookénko

  • Kdy, kde, co?
  • 14.06. - 16.06. - Cyklovýprava
  • 17.08. - 31.08. - Tábor
  • 13.09. - 15.09. - Sraz oddílů
  • Schůzka - každou středu od 16-18 hod
Slavíme

Dnes je 22. květen 2024
svátek má Emil

Narozeniny
17.květen - Jirka (60)
06.červen - Vašek (16)