Oddíl Tuláci Malešice

Schůzka

Oddíl pořádá schůzky ve školním roce jednou týdně. Schůzka je základní a nejdůležitější akcí kolektivu, neboť ona zajišťuje pravidelnou a celoroční činnost. V době prázdnin se schůzky nekonají.

Scházíme již dle svého názvu v Praze 10 – Malešicích a to každou středu od 16 do 18 hodin. Sraz je vždy před ZŠ Hostýnská. V měsících kdy není možné být venku jsou schůzky v klubovně jinak se oddíl schází před základní školou Hostýnská.

Program schůzek je rozmanitý – poznávání přírody, míčové hry, hry zaměstnávající hlavu, oddílové zkoušky, výroba rozličných předmětů. Pravidelně k nám v předvánočním čase zavítá na jednu ze schůzek Mikuláš s čertem. Některé schůzky probíhají např. v bazénu, v kině či na jiných místech. Zvláštní kapitolou bývá poslední schůzka ve školním roce, která je vždy delší, zajímavější a na jiném místě.

Mnozí členové našich kolektivů jsou ze vzdálenějších míst Prahy nebo mimopražští a účastní se tak pouze víkendových a delších akcí jako jsou tábory. Nás sice netěší, že na schůzky nechodí všichni členové, ale chápeme, že dojíždět na schůzku 40 km není to pravé ořechové. Nevýhodou neúčasti na schůzkách je větší odstup od oddílového dění a neznalost všech členů.

Pokud chcete vidět ukázku z jedné naší schůzky, klikněte sem a pro ukázku ze hry v klubovně sem.

Fotookénko

  • Kdy, kde, co?
  • 23.02. - 25.02. - Výprava
  • 22.03. - 24.03. - Výprava
  • 19.04. - 21.04. - Výprava pod stan
  • Schůzka - každou středu od 16-18 hod
Slavíme

Dnes je 23. únor 2024
svátek má Svatopluk

Narozeniny
23.únor - Alex (12)
01.březen - Jirka P. (13)
03.březen - Honza (16)
03.březen - Eliška (15)
04.březen - Anička (9)