Oddíl Tuláci Malešice

Pomůžete nám?

Pomůžete nám?

Jsme dobrovolnická organizace, která funguje z nadšení a členských příspěvků svých členů, dotací a spousty štěstí. Díky všem dobrovolníkům i donorům! Jen díky nim jsou naše aktivity dostupné dětem už mnoho let. Veškeré dary věnujeme na rozvoj oddílu, na zajímavé akce pro děti a zlepšení naší činnosti. Díky darům a dotacím si můžeme kupovat drahé vybavení, jezdit na vzdálenější místa a vymýšlet zajímavější program. 

Některé naše projekty jsou ale nákladné. Nyní například rekonstruujeme novou klubovnu.

Nová klubovna?

Zhruba před rokem jsme se rozhodli, že bychom konečně chtěli klubovnu, kde bude záchod. Umožní nám to dělat nové akce - přespávačky, celodenní workshopy, zážitkové dny. 
Našli jsme bývalý kryt CO ve Strašnicích a dostali ho do nájmu od Prahy 10. Bohužel je ve velmi špatném stavu. Chceme toho maximum opravit svépomocí, ale i tak to bude stát spoustu sil a peněz, které oddíl momentálně nemá. Věříme, že dostaneme na rekonstrukci a vybavení nějakou dotaci, ale část určitě bude potřeba udělat bez toho. Proto budeme moc rádi, pokud nás kdokoli podle vlastních možností podpoří.

Crowdfunding

Spustili jsme na Donio.cz crowdfundingovou kampaň. Oceníme, když ji budete šířit mezi lidi, kteří by nám mohli přispět. Odkaz: https://www.donio.cz/oprava-tulacke-klubovny

Finanční podpora oddílu

Pokud byste vy (nebo třeba Váš zaměstnavatel) chtěli oddíl finančně podpořit, můžete darovat našemu spolku libovolný finanční obnos. Vzhledem k tomu, že jsme veřejně prospěšný spolek, můžete si takový dar v daňovém přiznání poté odečíst od základu daně. Darovací smlouvu máme připravenou, už byla několikrát použita ;-) 

Peníze můžete zaslat na účet organizace č. 2400245567 / 2010 nebo se domluvit jinak.

Budeme rádi za každou částku.

Materiál na rekonstrukci

Na tomto odkazu najdete seznam věcí a materiálu, které bychom využili při rekonstrukci nové klubovny. Neválí se vám doma nějaké nevyužité malířské válečky či vědra? Cokoli ze seznamu, co byste mohli věnovat (nebo v některých případech zapůjčit), nám pomůže. Seznam se možná časem bude rozšiřovat.
Pokud byste nám chtěli něco koupit, třeba protože na to máte velkoobchodní slevu, nejdříve se prosím poraďte, aby se nám nesešlo padesát primalexů, když by se dala sleva využít i na něco jiného, co nám chybí...

Brigády

Do června potřebujeme novou klubovnu "zobytnit", proto budeme vyhlašovat brigády na různé práce. Už máme za sebou zážitkové vyklízení suti za svitu čelovek, další práce budou následovat. Budeme moc rádi, kdykoli budete mít chuť se zúčastnit. Klidně s celou rodinou ;-)

  • Kdy, kde, co?
  • 17.08. - 31.08. - Tábor
  • 13.09. - 15.09. - Sraz oddílů
  • 06.10. - 06.10. - 72 hodin
  • Schůzka - každou středu od 16-18 hod
Slavíme

Dnes je 23. červen 2024
svátek má Zdeňka

Narozeniny
06.červenec - Tomáš C. (12)