Oddíl Tuláci Malešice

Zkoušky

Při přečtení slova zkoušky se možná některým naježí chlupy a budou se snažit co nejrychleji překliknout jinam. Naše oddílové zkoušky nejsou ale komisním přezkoušením před komisí. Jde o seznam témat a úkolů, které by měl znát každý správný Tulák.

Zkoušky jsou rozděleny do několika stupňů a za ukončení daného stupně je vždy postup na oddílovém žebříčku směrem vzhůru do závratných výšin.

  • Dovednosti – jsou prvním stupněm zkoušek a jsou určeny pro nováčky, kteří vstoupí do oddílu – jde o 10 základních a jednoduchých úkolů a spíše jde o osvojení základních návyků života v oddíle – Dovednosti jsou klíčem k plnění dálších zkoušek a po úspěšném splnění obdržíte tulácké tričko s vyšítým oddílovým znakem - Dovednosti
  • První velká stezka nebo základní oddílová zkouška – jde o soubor informací, které by měl znát a umět každý pokročilý člen oddílu. V sedmi částech je připraveno cca 60 úkolů, které na tebe čekají. Posledním bod je tajný a jeho splněním se staneš členem Kmene - Základní oddílová zkouška
  • Malé stezky – jsou doplněním a rozšířením První velké stezky. V současné době je k dispozici Stezka odříkání a Stezka šifrování.
Slavíme

Dnes je 2. červen 2023
svátek má Laura

Narozeniny
06.červen - Vašek (15)
09.červen - Bára (9)