Oddíl Tuláci Malešice

Podporovatelé

Podporovatelé

Dnešní doba má jako jeden z hlavních cílů rychlý úspěch měřený zejména materiálními statky. Dražší auto, větší barák, větší vliv, … je většinovou společností považováno za etalon štěstí a základní životní cíl. Ale ne každý může být „nejlepší“ a mít „nejvíc“ a jsme přesvědčeni, že ne každý považuje dnešní hodnoty za ty správné.

Naše činnost nenabízí stupně vítězů, kariérní růst, objektivy televizních kamer a vidinu tučného výdělku. My nabízíme zážitky, přátelství, putování, hry, výlety, dobrodružství, zkrátka věci, které si těžko objednáte na e-shopu, nepoměříte se jimi na výstavě. Na druhou stranu naše hodnoty vám nikdo nevezme, zůstanou vám navždy.

Zaujala Vás naše činnost a chtěli byste nás podpořit?

Finanční příspěvky přivítáme na účtě naší organizace MOP Tuláci (prosíme o uvedení zprávičky pro příjemce, že jde o dar). Pokud potřebujete vystavit potvrzení pro zaměstnavatele nebo finanční úřad, kontaktujte nás.

číslo účtu - 2400245567 / 2010

Finanční dar, ale není jedinou možnou formou jak nás podpořit. Při naší činnosti je potřeba spousty, na první pohled, nepotřebných věcí. Spousty rekvizit do her a příběhů vyrábíme z věcí, které jsou určeny k vyhození (např. kartonové krabice jsou vděčný materiál prakticky na cokoliv). Výbavu klubovny z větší částí tvoří věci, kterým již v domácnostech také vypršel čas. Během roku tiskneme spousty materiálů (oddílový časopis, letáčky, výroční zprávu) – pomoc tedy může mít různoupodobu.

Za jakoukoliv podporu předem děkujeme !

Kdo nás podporuje?

Počítáme počítáme
hlavními podporovateli jsou samozřejmě naši členové, kteří formou členských příspěvků a poplatků za akce financují větší část našich výdajů

všichni členové naší organizace pracují bez nároku na jakoukoliv odměnu, využívají svůj volný čas, svoje obydlí k přechovávání spousty věcí, jezdí svými auty za svoje peníze a mnoho dalšího
Mladí ochránci přírody
náš hlavní spolek, který administruje dotace od jednotlivých donátorů a poskytuje nám metodickou pomoc
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
dotace Ministerstva školství významně podporují financování akcí během celého roku
Hlavní město Praha
z dotací Hlavního města Prahy financujeme provoz klubovny, nákup materiálu a dopravu a ubytování na akcích
MČ Praha 10
od městské části Praha 10 získáváme finance na akce pro veřejnost, tábory a celoroční činnost
  • Kdy, kde, co?
  • 17.08. - 31.08. - Tábor
  • 13.09. - 15.09. - Sraz oddílů
  • 06.10. - 06.10. - 72 hodin
  • Schůzka - každou středu od 16-18 hod
Slavíme

Dnes je 23. červen 2024
svátek má Zdeňka

Narozeniny
06.červenec - Tomáš C. (12)